İADE

14 İş Günü Süre İçerisinde İade Etmeniz Gerekmektedir. 

 

 

İade koşullarına uygun olduğunu düşündüğünüz iade gönderilerinizi alttaki şekilde yapabilirsiniz;

 

 

İade etmek istediğiniz ürünleri siparişinizle birlikte size gönderilen faturanın altındaki iade bölümünde bulunan ilgili kısımları doldurup, orijinal fatura ile birlikte Ücretsiz Şekilde  Merter Keresteciler Sitesi Fatih Caddesi Tanca Plaza No:33 Merter /İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

 

İade İşlemleriniz İçin Sürat Kargo Ücretsiz İade Kodumuz:1221767933

Kargo Ücreti Ödediğiniz Siparişlerde Kargo Ücreti İade Edilmez.

 

İade nedeni belirtmek zorunda değilsiniz, ancak iade bölümüne kısaca iade nedenini yazarak gelecekte size daha iyi hizmet verebilmek için bize yardımcı olabilirsiniz.

 

Sitemize üye iseniz, hesabınıza giriş yaparak İade Talebi bölümünü doldurup bizi iadeniz konusunda önceden bilgilendirmenizi rica ederiz. https://www.mocassini.com.tr/Hesabim.aspx#/IadeTaleplerim
 

Bizi bilgilendirirseniz;

İade işlemlerinizi daha hızlı sonuçlandırabiliriz.
 

İade tutarının hesabınıza Alışveriş Çeki olarak tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde değişim amaçlı iade yaptıysanız veya iade tutarınızı daha sonraki alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız Alışveriş Çekinizi kullanarak ödeme ve yeni satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Değişim amaçlı iade yapmak istiyorsanız mesaj bölümünde iade ettiğiniz ürünlerin yerine istediğiniz değişim ürünlerini bize önceden ürün kodu, renk, beden detaylarını belirterek bildirebilirsiniz, iade bildirimi yaptığınız ürünlerin iade koşullarına uygun olduğunu varsayabilir, değişim ürünleri merkez stoklarımızda mevcut ise adınıza rezerve edebilir, değişim ürünleri merkez stoklarımızda mevcut değilse tedarik sürecini başlatabiliriz.

 

İade ettiğiniz ürünler bize ulaştığında iade koşullarına uygunluğu incelenerek koşullara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 1 ile 15 iş günü arasında değişmektedir.

 

İade işleminiz onaylandığında iade tutarının geri ödemesi 2 ile 15 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre yapılır;

 

Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız iade tutarı işlemi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilir. Kredi kartıyla Taksitli ödeme yaptıysanız bankanız geri ödemeleri taksitli bir şekilde kredi kartı ekstrenize yansıtabilir ve bu süreçte şirketimizin tasarrufu yoktur.

 

Havale nakit yöntemiyle ödeme yaptıysanız iade tutarı hesabınıza banka havalesi yoluyla gönderilir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanın düzenlendiği kişi olması gerekir.

 

Havale nakit yöntemiyle ödeme yaptığınız bir siparişi iade ediyorsanız Banka ,Hesap Sahibi ve IBAN bilgilerinizi faturanın altındaki iade bölümüne yazarak bize iletmenizi rica ederiz. İletmediyseniz geri ödeme işlemini gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından e-posta veya telefonla hesap bilgileriniz istenir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR